Kanceláře

Chcete pracovní prostředí, ve kterém váš tým bude moct efektivně fungovat? Obraťte se na nás! Jsme experti na budování kvalitních pracovních prostorů.

Máme zkušenosti s:  

  • kancelářskými komplexy
  • obchody
  • restauracemi
  • výrobními a logistickými halami
  • hotely
  • školami a zdravotnickými zařízeními.

Umíme projekt zrealizovat v určeném čase, za použití nejvhodnějších materiálů a co možná nejkvalitněji. Projekt vždy navrhne architekt, odsouhlasí investor a poté se vrhneme do práce my. 

Spolupracujeme s nejlepšími architekty, designéry a projektanty na českém trhu, spolu s nimi a v těsné kooperaci s klientem vybíráme nejvhodnější a nejkvalitnější materiály, které se zároveň potkají s plánovanými výdaji (rozpočtem) ze strany klienta.

Chápeme, že jiné pracovní prostředí je potřeba pro administrativní firmu, a zcela odlišné potřeby bude mít firma logistická či potravinářská. Jsme proto schopni vytvořit individuální řešení na míru, které bude vyhovovat potřebám daného klienta. 

Je vědecky dokázáno, že pracovní prostředí má úzkou souvislost s pracovním výkonem a spokojeností zmšstnanců. Díky našim příčkám dokážeme prostor efektivně rozdělit a zrealizovat tak, aby co nejlépe vyhovoval danému záměru projektu. Naší nespornou konkurenční výhodou je, že projekt zrealizujeme na klíč s využitím co nejmenšího počtu subdodavatelů.

Spoustu činností si totiž umíme zajistit svépomocí díky našim interním divizím: Elektro, TZB, výroba vlastních prosklených příček CLARUS, Zdvojené podlahy, Podlahové krytiny, Dveře, Příčky (mobilní akustické a WC kabinky). Můžeme se pochlubit množstvím referenčních zakázek z branže finančních ústavů, velkých mezinárodních IT firem, logistických firem a hotelů. Naše společnost je díky mnohaletým zkušenostem lídrem na českém interiérovém trhu.

Začněte svou kariéru v SIS

Chcete se stát součástí našeho týmu? Pošlete nám svůj životopis!

Do svých řad hledáme talentované kolegy, kterým nabízíme naplňující práci, zajímavou mzdu a mix atraktivních benefitů.

This site is registered on wpml.org as a development site.