DATOVÁ CENTRA

Datové centrum (serverovna) představuje specializované prostory pro umístění počítačové techniky serverového typu, která je určena k nepřetržitému provozu. Je to místo, které má serverům a dalším technologickým zařízením zajistit bezproblémový a stabilní provoz bez okolního vlivu. Svým charakterem a funkcí, kterou datová centra plní, jsou vyžadována i specifická řešení pro tento segment, ve kterém SIS působí.

Mezi hlavní požadavky patří kvalitní a zálohovaná elektrická rozvodní a napájecí síť, klimatizované prostory, redundantní a dostatečně rychlé připojení do počítačové sítě, zdvojená podlaha, mnohdy zdvojený strop, ostraha a zabezpečení objektu, kvalitní evidence přístupu osob vstupujících do areálu datového centra, dostatečně robustní hasicí systémy a zařízení, bezprašné prostředí.

S tím jak roste důraz na kvalitu, kvantitu přenosu a uchování informací roste i množství nově vznikajících datových center v České republice. Máme za sebou řadu realizací datových center ať už těch největších v zemi, středních či menších. 

V této oblasti je především aktivní SIS divize Zdvojených podlah, díky kvalitě našeho systémového a certifikovaného řešení naší zdvojené podlahy a především díky kvalitě, vysoké profesionalitě a mnohaletým zkušenostem našeho týmu Zdvojených podlah.

V této oblasti jsme nápomocni projektantům v poradenství, přicházíme s detailními návrhy a specifickými řešeními ušitých na míru toho kterého projektu datového centra.

Další SIS divize nabízejí svoje zkušenosti a služby v oblasti výstavby datových center, ať už hlavní divize služeb – Stavební divize – či divize Elektro, TZB, výroba vlastních prosklených příček CLARUS, Zdvojené podlahy, Podlahové krytiny, Dveře, Příčky (mobilní akustické a WC kabinky), jsou-li v daném projektu relevantní.

Množství našich referenčních zakázek z branže datových center potvrzuje, že SIS Systémy a.s. je lídrem na českém interiérovém trhu.

ZAČNĚTE SVOU KARIÉRU V SIS

Chcete se stát součástí našeho týmu? Pošlete nám svůj životopis!

Do svých řad hledáme talentované kolegy, kterým nabízíme naplňující práci, zajímavou mzdu a mix atraktivních benefitů.

This site is registered on wpml.org as a development site.