HOTELY

Cestovní ruch, a především hotelový byznys je jedním z nejrychleji rostoucích odvětví na světě. Právě proto je to jeden ze sektorů, na který se zaměřujeme. Tento trh reflektuje zkratka HORECA – Hotely, Restaurace, Catering.

Naše společnost se orientuje převážně na hotelový segment. Právě kvalitně zpracovaný hotelový projekt je klíčem k úspěšnému byznysovému modelu – do takového hotelu se hosté rádi vrací a také jej doporučují svým známým. Pokud chcete kvalitní projekt, který bude dávat smysl z vizuálního i byznysového hlediska, jsme pro vás tím vhodným partnerem.

Naše zkušenost říká, že úspěch je dán kvalitně zpracovaným projektem, perfektní komunikací mezi vedením hotelu, jeho technickém dozorem, našimi pracovníky a v konečném důsledku s hotelovými hosty. Jsme schopni vám nabídnout profesionální stavební služby a vyhovět i těm nejnáročnějším hotelovým provozovatelům, kteří očekávají v hotelovém interiéru nejkvalitnější materiály, dávají velký důraz na detail a kvalitu jeho zpracování.

S námi si můžete být jistí, že s vámi váš záměr detailně probereme, najdeme řešení, které bude maximálně vyhovovat vašim představám, a samozřejmě celý proces kvalitně provedeme – ať už se bude jednat o výstavbu zcela nového hotelu, nebo přestavbu či renovaci staršího. Jsme velmi flexibilní a máme zkušenosti s přestavbou i za chodu hotelu (tzn. ubytovací zařízení se nemuselo vůbec uzavírat, takže zatímco jsme pracovali, hotel normálně fungoval a generoval zisky).

Výhodou naší společnosti je i velká soběstačnost. Díky tomu, že vlastníme několik interních divizí (elektro, TZB, výroba vlastních prosklených příček CLARUS, zdvojené podlahy, podlahové krytiny, dveře, příčky), využíváme minimální počet subdodavatelů, tím pádem máme větší kontrolu nad celým procesem a můžeme vám zaručit kvalitu a včasnost provedení.

Začněte svou kariéru v SIS

Chcete se stát součástí našeho týmu? Pošlete nám svůj životopis!

Do svých řad hledáme talentované kolegy, kterým nabízíme naplňující práci, zajímavou mzdu a mix atraktivních benefitů.

This site is registered on wpml.org as a development site.