SIS carpets

Řekněte si, jakou podlahu chcete, a my vám ji zhotovíme.
Vše profesionálně, moderně a včetně montáže.

SLUŽBY PODLAH A PODLAHOVÝCH KRYTIN

Co by to bylo za interiér bez vhodně zvolené podlahy? Kvalitní linoleum, dřevěná podlaha či koberec jsou onou pověstnou třešničkou na dortu každého interiéru. Finální podlahové krytiny jsou naše gusto.

Jsme výhradním zástupce společnosti Modulyss pro kobercové čtverce, dále máme v sortimentu vinyly v provedení lepeném, click či Loose-lay variantě, linoleum, antistatické, dřevěné a kaučukové podlahy a další atraktivní typy povrchů. Pro vaše maximální pohodlí vám všechny krytiny dodáme na klíč, tedy včetně montáže.

Pokud si nejste jistí, jaká podlaha by se do vašeho interiéru hodila, neváhejte se na nás obrátit. Náš kvalifikovaný tým odborníků s vámi projde váš projekt a poradí, jaký typ krytiny zvolit. Jsme si jistí, že naše značkové materiály skvěle doplní váš interiér.

Například značka MODULYSS je jedním z největších koncernů na výrobu kobercových čtverců ve světě. Věnuje se výrobě zátěžových čtverců pro administrativní objekty a nabídne širokou škálu kolekcí. Rovněž splňuje certifikace LEED a BREEAM. Pokud jste majitelem hotelu, multikina, kasina nebo podobného objektu, mohly by vás zaujmout kobercové role značky BALTA.

V portfoliu nabízíme další podlahové krytiny (vinyly v různých provedeních, přírodní linolea, dřevěné a antistatické podlahy, laminát, čistící zóny aj.) od renomovaných výrobců.

Při poskytování našich služeb se vždy maximálně snažíme o dodržení tří principů – širokého výběru materiálů a značek, profesionálního zákaznického a poradenského servisu, a v neposlední řadě špičkovou kvalitu provedení.

Kotelna Park II

Kontaktujte nás

Martin Malina

Sales Manager Divize podlahových krytin

email: malina@sis-systemy.cz

mobil: +420 727 958 038

kontaktujte nÁS

This site is registered on wpml.org as a development site.