pricky

Poskytujeme mobilní a sanitární příčky, které slouží pro rozdělení prostoru i jako designový prvek.

PŘÍČKY služby

Díky naší divizi Příčky jsme schopni vytvořit vám interiér, který se plně přizpůsobí vašemu projektu. Ať už je vaším záměrem kancelářská budova, hotel, obchodní centrum či jiný projekt, budeme vám vhodným partnerem při tvorbě vašeho ideálního prostoru. Při tvorbě interiéru používáme příčky, které prostor rozdělí a odhluční.

Jaké typy příček nabízíme?

mobilní příčky

Mobilní příčky se hodí k možnému dočasnému rozdělení kancelářských prostor (zasedací místnosti, konferenční sály atd.), stejně jako k rozdělení jiných veřejných prostor (například prodejny, školy, školky atd. ). V tomto segmentu nabízíme mobilní příčky jako výhradní zástupce německého výrobce Hufcor. 

Dále nabízíme shrnovací akustické příčky od švédského výrobce Winab.

Mobilní příčky Hufcor jsou převážně řešeny jako zavěšené panely v systému kolejnic upevněné do stropní konstrukce. Toto řešení umožňuje v případě spojení dvou místnosti nerušený přechod podlahových krytin a celistvost prostoru.

Mobilní příčky s akustickým útlumem až 57 dB, nabízíme v provedení plných či prosklených panelů. Jako povrch plných panelů lze zvolit z velké škály materiálu (CPL, HPL, dýha, perforované povrchy pro zlepšení akustického dozvuku v místnosti). 

Prosklené panely jsou tvořeny ocelovou nosnou konstrukcí, na kterou jsou nalepené skleněné výplně a celkový dojem těchto příček působí velmi designovým a luxusním dojmem (realizace Jaggermeistr – Smíchoff). Tyto panely lze doplnit o naklápěcí žaluzie pro možnost optického oddělení místností v případě potřeby.

Příčky lze nabídnout v manuálním a poloautomatické provedení. Poloautomatické provedení slouží k elektronickému uzamčení panelů nikoliv k jejich automatickému posuvu.

Klientům umíme nabídnout v přípravné fázi projektu detailní rozkreslení podoby budoucí mobilní příčky včetně systému parkování jednotlivých panelů. Ty lze parkovat v ose dané příčky nebo je přes systém kolejnic umístit do jakéhokoliv prostoru tak, aby v rozloženém stavu, příčka zabírala co nejmenší plochu a nebránila tak ve využitelnosti daného prostoru.

Dalším typem mobilních příček, které společnost Hufcor nabízí je systém G3000. Celoskleněné panely, které lze použít pro optické rozdělení prostoru bez požadavků na akustický útlum. Jejich hlavní využití nalezneme v obchodních centrech pro oddělení obchodních jednotek a společných prostor. Realizace velkého rozsahu byla provedena v prodejně T-Mobile v OC Pankrác.

Shrnovací příčky Winab jsou převážně využívány v prostorech, kde není umožněno kotvení do stropní konstrukce a tam kde jsou příčky na rozdělení prostor využívány na denní bázi. Příčky jsou tvořeny panely spojenými k sobě přes panty tak, aby manipulace s nimi byla co nejjednodušší a velmi rychlá.

Panely jsou vedeny v horní části v systémové kolejnice a jejich váha spočívá na podlaze ve vodící kolejnici přes systém koleček. 

Nejčastější využití je ve školských zařízeních pro rychlé akustické rozdělení místností i několikrát za den, tak aby v učebnách mohli probíhat rozdílné aktivity (hrací a spací část, rozdělení třídy na dvě menší pracovní skupiny atd.).

Katalog Hufcor

(5.1MB)

Technické listy

(3.5MB)

Vzorkovník Nadstandard Povrchů HPL

(2.4MB)

Vzorkovník Základních Povrchů HPL

(1.5MB)

Vzorkovník Základních Povrchů Melamin

(1.5MB)

Katalog Winab

(1.2MB)

Technický list Winab

(162KB)

Barevný Vzorkovník Wine

(247KB)

sanitární příčky

Sanitární příčky slouží k rozdělení toalet nebo převlékacích kabinek. 

Jako výhradní zástupce německého výrobce Schäfer pro Českou republiku nabízíme velkou škálu systémů sanitárních příček. Jedná se především o příčky z DTD panelů, ze sendvičových panelů, z kompaktních desek ideálních do mokrých prostor či skleněných.

Tyto příčky lze použít k oddělení jednotlivých WC, jako převlékací kabinky nebo sprchové zástěny. Nejčastější využití v obchodních centrech, administrativních budovách, hotelovém segmentu či ve školách a sportovních zařízeních.

Jako součást dodávky sanitárních příček nabízíme od stejného výrobce šatní skříňky, použitelné do wellness, bazénů ale i například do nemocničního prostředí.

Veškeré tyto produkty nabízíme včetně návrhu vhodného systému dle potřeby použití, řešení atypických detailů, zaměření prostor až po samotnou realizaci včetně montážních prací.

Máme za sebou spoustu úspěšných projektů velkého rozsahu (např. sanitární příčky pro OC Harfa, OC Palladium, ZŠ Zdiby, Hotel Clarion, Nemocnice Pelhřimov, Zámek Bělá pod Bezdězem a mnoho dalších).

Více informací naleznete na stránkách: https://cz.schaefer-tws.com

Naše galerie

Příčky
WRIKE (22)
Příčky
Příčky
Příčky
Příčky

Začněte svou kariéru v SIS

Chcete se stát součástí našeho týmu? Pošlete nám svůj životopis!

Do svých řad hledáme talentované kolegy, kterým nabízíme naplňující práci, zajímavou mzdu a mix atraktivních benefitů.

This site is registered on wpml.org as a development site.