PRŮMYSL

Věděli jste, že podle statistik je Česká republika nejprůmyslovější zemí Evropské unie? My v SIS Systémy rovněž věříme českému průmyslu, a proto nabízíme stavební služby v tomto sektoru. Jsme schopni vytvořit vhodné řešení firmám, podnikajícím v oblasti zpracovatelského průmyslu, energetiky, chemického průmyslu, strojírenství, potravinářství, hutnictví apod.

Silnou pozici máme například v oblasti zdvojených podlah, které umožňují prostor navíc pro zavedení elektroinstalace a zároveň jsou odolné vůči dynamickému zatížení (přejezd vysokozdvižných vozíků, těžké techniky, apod.). Rovněž poskytujeme datová centra a další stavební úpravy výrobních závodů. Na náročné průmyslové realizace máme systémová a certifikovaná robustní řešení a velmi zkušené projektové manažery, kteří jsou špičkami ve svém oboru.

Ve výrobních a logistických areálech jsme schopni nabídnout vestavky kanceláří, řídících center (velínů) a zázemí pro personál a mnoho dalšího. Kromě vysoké funkcionality umíme prostor upravit tak, aby byl atraktivní i vizuálně.

Příjemné pracovní prostředí totiž ocení nejen vaši zaměstnanci, ale i vy díky vyšší produktivitě. Vhodně uspořádané pracovní prostředí a příjemná atmosféra v budově má totiž výrazný vliv na výkonnost zaměstnanců. 

Prostor dokážeme vhodně rozdělit a vizuálně zatraktivnit díky interiérovým příčkám CLARUS, sanitárním kabinkám, šatnám, dveřím různých parametrů (kancelářským interiérovým a rovněž tak dveřím technickým) a mobilním příčkám.

Při realizaci našich projektů využíváme našich interních divizí (elektro, TZB, výroba vlastních prosklených příček CLARUS, zdvojené podlahy, podlahové krytiny, dveře, příčky (mobilní akustické a WC kabinky). Naše divize nám zaručují větší míru soběstačnosti a nezávislosti na subdodavatelích, díky čemuž můžeme váš projekt realizovat ve vysoké kvalitě a dohodnutém čase.

Tím pádem obdržíte stavební služby na klíč, což vám ušetří spoustu času a peněz, takže se můžete nerušeně soustředit na váš byznys.

Začněte svou kariéru v SIS

Chcete se stát součástí našeho týmu? Pošlete nám svůj životopis!

Do svých řad hledáme talentované kolegy, kterým nabízíme naplňující práci, zajímavou mzdu a mix atraktivních benefitů.

This site is registered on wpml.org as a development site.