Praha

Phrase Praha

Kanceláře Phrase – Praha

popis projektu

Projekt kanceláří Phrase, realizovaný společností SIS Systémy pod vedením projektového manažera Ing. Jiřího Mráze, je významným příspěvkem k dynamickému a neustále se vyvíjejícímu prostředí Václavského náměstí v Praze

Tento projekt není jen o stavbě zdí a kanceláří, je o vytváření prostředí, které dýchá s městem a jeho lidmi. Společnost SIS Systémy zde aplikovala svůj unikátní přístup, v němž každý detail má svůj význam. Design kanceláří Phrase je příkladem dokonalé harmonie mezi funkčností a estetikou, kde každý prvek hraje svou roli v podpoře kreativity a efektivity.

Ing. Jiří Mráz a jeho tým v SIS Systémy přistoupili k projektu s neuvěřitelnou pečlivostí a inovativním myšlením. Využívají nejnovější technologie a kvalitní materiály, aby vytvořili prostor, který je nejen pohodlný a funkční, ale také inspirativní. Neutrální tmavé odstíny a materiály vytvářejí pevný základ, zatímco teplé tóny dřeva a barevné akcenty dodávají prostoru život.

SIS Systémy zde nejenže vytvářejí kanceláře, ale tvoří prostředí, kde se lidé cítí motivováni a inspirováni. Je to místo, kde se rodí nové nápady a kde každý den přináší nové příležitosti. Projekt Phrase Office je dokonalým příkladem toho, jak může být prostor transformován tak, aby odrážel dynamiku a různorodost města, ve kterém se nachází.

Návrh tohoto jedinečného prostoru byl svěřen Storytelling architects, jejichž kreativní a inovativní přístup k architektuře přispěl k vytvoření jedinečné atmosféry Phrase Office. Fotografie projektu, které zachycují jeho dynamiku, jsou dílem fotografa Radka Úlehly. 

Phrase
Phrase Praha
Phrase Praha
Phrase Praha
Phrase Praha
Phrase Praha
Phrase Praha
Démos

Démos – Velká Bystřice

Praha Portfolio popis projektu Projekt pro společnost Démos trade, a.s., situovaný v obci Velká Bystřice na adrese Olomoucká 1008, je dalším příkladem úspěšné realizace využívání

Číst více
ORKLA CDS - Staré Město

ORKLA CDS – Staré Město

Praha Portfolio popis projektu Projekt fotovoltaického systému pro Orkla Foods Česko a Slovensko představuje další významný krok ve využívání obnovitelných zdrojů energie v průmyslovém sektoru.

Číst více
This site is registered on wpml.org as a development site.