Praha

Phrase Praha

Kanceláře Phrase – Praha

popis projektu

Projekt kanceláří Phrase, realizovaný společností SIS Systémy pod vedením projektového manažera Ing. Jiřího Mráze, je významným příspěvkem k dynamickému a neustále se vyvíjejícímu prostředí Václavského náměstí v Praze

Tento projekt není jen o stavbě zdí a kanceláří, je o vytváření prostředí, které dýchá s městem a jeho lidmi. Společnost SIS Systémy zde aplikovala svůj unikátní přístup, v němž každý detail má svůj význam. Design kanceláří Phrase je příkladem dokonalé harmonie mezi funkčností a estetikou, kde každý prvek hraje svou roli v podpoře kreativity a efektivity.

Ing. Jiří Mráz a jeho tým v SIS Systémy přistoupili k projektu s neuvěřitelnou pečlivostí a inovativním myšlením. Využívají nejnovější technologie a kvalitní materiály, aby vytvořili prostor, který je nejen pohodlný a funkční, ale také inspirativní. Neutrální tmavé odstíny a materiály vytvářejí pevný základ, zatímco teplé tóny dřeva a barevné akcenty dodávají prostoru život.

SIS Systémy zde nejenže vytvářejí kanceláře, ale tvoří prostředí, kde se lidé cítí motivováni a inspirováni. Je to místo, kde se rodí nové nápady a kde každý den přináší nové příležitosti. Projekt Phrase Office je dokonalým příkladem toho, jak může být prostor transformován tak, aby odrážel dynamiku a různorodost města, ve kterém se nachází.

Návrh tohoto jedinečného prostoru byl svěřen Storytelling architects, jejichž kreativní a inovativní přístup k architektuře přispěl k vytvoření jedinečné atmosféry Phrase Office. Fotografie projektu, které zachycují jeho dynamiku, jsou dílem fotografa Radka Úlehly. 

Phrase
Phrase Praha
Phrase Praha
Phrase Praha
Démos

Démos – Velká Bystřice

Praha Portfolio popis projektu Projekt pro společnost Démos trade, a.s., situovaný v obci Velká Bystřice na adrese Olomoucká 1008, je dalším příkladem úspěšné realizace využívání

Číst více
ORKLA CDS - Staré Město

ORKLA CDS – Staré Město

Praha Portfolio popis projektu Projekt fotovoltaického systému pro Orkla Foods Česko a Slovensko představuje další významný krok ve využívání obnovitelných zdrojů energie v průmyslovém sektoru.

Číst více
This site is registered on wpml.org as a development site.