RETAIL

Odvětví maloobchodu nás baví, protože nám jde o stejný cíl, jako našim klientům, a to o spokojené zákazníky, kteří se do prodejen rádi vrací. Maloobchod je tudíž dalším sektorem, ve kterém se angažujeme a jsme v této oblasti schopni poskytnout profesionální stavební služby.

Zaměřujeme se nejen na prodejny, ale rovněž větší obchodní centra a obecně místa poskytování služeb (například banky a pojišťovny), Jak celý proces probíhá? Společně s architektem, projektantem a investorem se snažíme, aby výsledný produkt (pro nás projekt) byl plně v souladu s přáním našeho zákazníka, reflektoval specifikované materiály nebo materiály, které jako nejlépe vhodné klientovi doporučujeme a které s ním po předešlém vzorkování vybereme. Důležitý je smysl pro detail, kvalita použitých materiálů musí respektovat v mnohým případech poměrně intenzivní pohyb koncových zákazníků v prostorách retailové jednotky. 

Při plánování prostoru jsme velmi inovativní a snažíme se nejen o funkčnost a estetičnost, ale vždy usilujeme i o to, aby prostor odrážel filozofii a charakter dané firmy.

Při tvorbě projektu využíváme našich interních divizí, díky čemuž máme pod kontrolou drtivou část stavebního procesu a nejsme tak závislí na velkém množství subdodavatelů.

Můžeme se pochlubit řadou úspěšně dokončených projektů, například obchodní dům Primark v Praze a Brně, maloobchodní jednotky Sportisimo, PENNY, ROSSMANN a mnohé další.

Začněte svou kariéru v SIS

Chcete se stát součástí našeho týmu? Pošlete nám svůj životopis!

Do svých řad hledáme talentované kolegy, kterým nabízíme naplňující práci, zajímavou mzdu a mix atraktivních benefitů.

This site is registered on wpml.org as a development site.