stavba

Poskytujeme komplexní interiérové i exteriérové úpravy se vším,
co k tomu patří: od projektové dokumentace do realizace.

Stavební služby

Poskytujeme komplexní služby v oblasti interiérových řešení projektů v B2B segmentu. Naše dodávky na klíč mají tu výhodu, že zastřeší celý proces od návrhu přes projektovou dokumentaci, výstavbu a realizaci. 

Co je naší největší konkurenční výhodou? Bezpochyby jsou to naše vlastní divize ELEKTRO, TZB, VÝROBA VLASTNÍCH INTERIÉROVÝCH PROSKLENÝCH PŘÍČEK CLARUS, PODLAHOVÉ KRYTINY, ZDVOJENÉ PODLAHY a také DIVIZE DVEŘE. Jedna z našich divizí se také zaměřuje na výstavbu logistických a výrobních hal. Z toho plyne naše nezávislost – většinu činností zajistíme vlastními kapacitami a nespoléháme se výhradně na subdodavatele. Našimi klienty jsou většinou společnosti ze soukromého sektoru a v určité míře také sektor veřejný.

Máme bohaté zkušenosti z interiérových fitoutů administrativních budov, obchodních jednotek, hotelů, logistických center, výrobních závodů, ale i rezidenčních projektů.

S čím vším vám pomůžeme:

  • Komplexní interiérové řešení v developerských projektech (dodávky na klíč)
  • Kancelářské prostory
  • Multifunkční centra, obchodní jednotky, retail
  • Hotely a restaurace
  • Logistická centra
  • Nemocnice
  • Školy
  • Památkově chráněné budovy

Na náš tým expertů a stavařů se můžete spolehnout od samého začátku. Orientujeme se v současných trendech a moderních technologiích, tudíž vám nabídneme řešení, které bude v co nejvyšší možné míře reflektovat vaše požadavky. Pomůžeme vám správě naplánovat rozvržení prostor, optimalizovat náklady a především precizně a včas váš projekt postavíme či zrekonstruujeme. Naším nejsilnějším marketingovým nástrojem je totiž spokojený klient, který se k nám rád vrací i se svými dalšími projekty.

Začněte svou kariéru v SIS

Chcete se stát součástí našeho týmu? Pošlete nám svůj životopis!

Do svých řad hledáme talentované kolegy, kterým nabízíme naplňující práci, zajímavou mzdu a mix atraktivních benefitů.

This site is registered on wpml.org as a development site.