renewables

Vážíme si přírodních zdrojů energie, a proto jsme se rozhodli využívat pro naše projekty solární energii.

Služby obnovitelných zdrojů energie

Součástí naší SIS rodiny je i společnost SIS RENEWABLES. Jedná se o ryze českého dodavatele fotovoltaických elektráren, dobíjecích stanic a dalších energetických opatření.

Firma se zabývá těmito činnostmi:

  • Realizace fotovolatických elektráren na klíč
  • Servis fotovoltaických elektráren a elektro zařízení
  • Realizace bez nutnosti vlastního kapitálu (EPC kontrakt)
  • Podpůrné služby (ČEPS)
  • Realizace AC/DC dobíjecích stanic
  • Dotační činnost

Součástí každé spolupráce je důkladná konzultace s klientem ohledně jeho záměru a důvodů, proč chce obnovitelný zdroj energie, či jiné energetické opatření. V souladu s představami klienta najdeme vhodné řešení a včetně kompletního servisu jej zrealizujeme a zajistíme administrativu.

Pomůžeme i s komunikací s distributorem a příslušnými orgány, včetně inženýringu a rádi Vám poskytneme služby naší dotační manažerky.
Problémem nemusí být ani to, že klient nemá na realizaci fotovoltaické elektrárny dostatek kapitálu. V takovém případě přistupujeme k takzvanému EPC kontraktu.

V rámci EPC kontraktů zainvestujeme stavbu elektrárny a po dobu smlouvy ji udržujeme, servisujeme, a klient těží z toho, že mu dodáváme levnější elektrickou energii, kdy po sjednané době elektrárna přejde do vlastnictví klienta.
Při standardní realizaci na klíč pro nás spolupráce nekončí předávacím protokolem. Po předání díla zajistíme jeho legalizaci, revizi, dispečerské řízení a případně licenci na ERÚ.
Po kompletní agendě realizace nastává fáze servisu, s nímž Vám taktéž rádi pomůžeme.

Ke každému z klientů přístupujeme individuálně, nasloucháme přáním a potřebám, a v souladu s tím se snažíme najít pro něj to nejefektivnější řešení. Společnost Renewables na trhu rozhodně není nováčkem – první fotovoltaickou elektrárnu její jednatel, Matěj Houdek, postavil již v roce 2018 a od té doby bylo realizováno do 10MWp instalovaného výkonu.

Naše další divize se taktéž zabývá recyklací fotovoltaických panelů a refitem polovodičových článků, jelikož budoucnost instalované technologie a naší planety nám není lhostejná!

Stavim_podle_zasad_SA_pozitiv

SIS RENEWABLES se nově zavazuje k dodržování Etalonu Kvality, jakožto hrdý člen Solární Asociace, největší profesní sdružení podnikatelů v solární energetice (zásady pro instalaci a servis fotovoltaických elektráren).

Je jasné, že tento krok pro nás hodně znamená, ale ještě víc to znamená pro vás!
Jsme vám tak tímto krokem zavázáni být profesionálním partnerem v oblasti fotovoltaiky s garancí efektivního a etického řešení Vašeho energetického záměru.

Začněte svou kariéru v SIS

Chcete se stát součástí našeho týmu? Pošlete nám svůj životopis!

Do svých řad hledáme talentované kolegy, kterým nabízíme naplňující práci, zajímavou mzdu a mix atraktivních benefitů.

This site is registered on wpml.org as a development site.