Hamé s.r.o.

Vista House

Vista House – Praha

POPIS PROJEKTU

S hrdostí představujeme jeden z našich nejnovějších a nejambicióznějších projektů – Vista House, který se nachází v srdci Prahy na adrese Na Pankráci 30, Praha 4. Tento projekt, realizovaný v úzké spolupráci s investorem Cimex Invest, byl zahájen v lednu 2023 a úspěšně dokončen v říjnu tohoto roku.

V rámci projektu Vista House jsme provedli rozsáhlé bourací a statické práce, včetně ztužování stropů, betonáže základových desek a výtahových šachet. Kromě toho jsme instalovali moderní technologie, jako jsou vzduchotechnika, vytápění, chlazení a elektroinstalace. Fasáda budovy prošla kompletní transformací s novým zasklením, fasádní markýzou a výsadbou zeleně, což dodalo budově moderní a svěží vzhled. Zajímavostí je, že veškeré práce probíhaly za plného provozu budovy s maximálním ohledem na komfort nájemníků a sousední zástavbu. Výsledkem je osm nových nájemních jednotek pro budoucí obchody, připravených ve formě shell&core, a kompletně zrekonstruované technické místnosti, WC a recepce.

Za úspěchem tohoto projektu stojí náš talentovaný projektový tým vedený Ing. arch. Dmitrijem Izotovem a Martinem Hrudkajem. Děkujeme všem zúčastněným za jejich neúnavnou práci a odhodlání, které přetavily vizi v realitu. SIS Systémy se těší na další výzvy a úspěšné projekty v budoucnosti!

 
Vista House
Vista House
Vista House
Vista House
Vista House
Vista House
Phrase Praha

Kanceláře Phrase – Praha

Praha Portfolio popis projektu Projekt kanceláří Phrase, realizovaný společností SIS Systémy pod vedením projektového manažera Ing. Jiřího Mráze, je významným příspěvkem k dynamickému a neustále

Read More
Démos

Démos – Velká Bystřice

Praha Portfolio popis projektu Projekt pro společnost Démos trade, a.s., situovaný v obci Velká Bystřice na adrese Olomoucká 1008, je dalším příkladem úspěšné realizace využívání

Read More
ORKLA CDS - Staré Město

ORKLA CDS – Staré Město

Praha Portfolio popis projektu Projekt fotovoltaického systému pro Orkla Foods Česko a Slovensko představuje další významný krok ve využívání obnovitelných zdrojů energie v průmyslovém sektoru.

Read More
This site is registered on wpml.org as a development site.