zdvojene podlahy

Zdvojené podlahy umožňují vytvořit skrytý, přesto snadno přístupný prostor pro rozvody technologií a instalací všech druhů. Navíc se jedná o variabilní konstrukci, kterou lze instalovat rychle, bez technologických přestávek.

SLUŽBY ZDVOJENÝCH PODLAH

Divize zdvojených podlah poskytuje komplexní servis pro klienty, kteří chtějí ve svých projektech tento prvek použít. Podílíme se na různorodých projektech od kancelářských prostor až po technické místnosti, datová centra, serverovny, rozvodny NN i VN, velíny, dispečerská pracoviště, apod. Ve všech těchto prostorech slouží zdvojená podlaha především jako konstrukce, která poskytuje prostor pro rozvody.

Typickými příklady jsou rozvody elektro, datových sítí, VZT, chlazení, apod. Téměř 30 let je naším hlavním partnerem firma MERO z Německa, která je jedním z nejvýznamnějších výrobců zdvojených podlah na světě. Jejich portfolio je velmi rozsáhlé a kromě standardních řešení pro kanceláře a technické místnosti s lehčím provozem zahrnuje i velmi specifické podlahové systémy.

Příkladem jsou podlahy s velkou zatížitelností, které umožňují osadit na zdvojenou podlahu technologie s velmi vysokou hmotností ať už jde o rozváděče, bateriové stojany, nebo UPS. Tyto podlahové systémy navíc umožňují systémově vytvořit rámy pro technologie, jako jsou rozváděče, klimajednotky, apod.

Dalšími příklady jsou zdvojené podlahy, které umožňují pojezd VZV, jsou odolné vůči dynamickému zatížení a také podlahy odolné vůči seismicitě. Díky tomu jsme schopni se zdvojenou podlahou řešit i velmi složité technologické provozy. Podíleli jsme se na realizaci technických místností na letištích, v datových centrech, v rozvodnách, elektrárnách, apod.

Jako tým jsme součástí projektů v různých fázích. Spolupracujeme například s inženýry a architekty na návrzích, ve kterých využíváme naše know-how z již realizovaných projektů.

Využíváme zkušeností nejen v oblasti zdvojených podlah jako takových, ale i důležité znalosti technologií souvisejících profesí – elektro, chlazení, VZT, apod. V realizační fázi poskytujeme plnou podporu pro klienta – od návrhu řešení, zpracování výkresové dokumentace, vyřešení návazností na ostatní konstrukce, poskytnutí systémových detailů až po tvorbu nabídky a následnou realizaci projektu vedenou zkušenými techniky.

Kromě toho poskytujeme i podporu ve formě prodeje jednotlivých prvků ať už jde o náhradní díly, nebo o realizace menších projektů.

MERO Hollow Floor Combi T

(1.2MB)

MERO Low Access Floor-Refubishing

(940KB)

MERO Heavy Duty Floor

(1.2MB)

MERO Raised Access Floor Type 2

(7.7MB)

MERO Floor Systems - CleanRoom

(2.1MB)

MERO Access Floor Type 3/Steel

(909KB)

MERO Access Floor Type 5/Wood

(5MB)

MERO Access Floor Type 6/Calcium sulfate

(691KB)

MERO Access Floor Type 7/Aluminum

(656KB)

MERO Access Floor Type 8/Glass

(658KB)

Začněte svou kariéru v SIS

Chcete se stát součástí našeho týmu? Pošlete nám svůj životopis!

Do svých řad hledáme talentované kolegy, kterým nabízíme naplňující práci, zajímavou mzdu a mix atraktivních benefitů.

This site is registered on wpml.org as a development site.