O nás

Kdo jsme a čím se v SIS zabýváme?

Kdo jsme?

Jsme tým nadšených stavebních profesionálů, kteří sídlí v kancelářích v Praze, Brně a Českých Budějovicích. Poskytujeme komplexní stavební produkty a služby. Naší doménou jsou komerční prostory, určené pro B2B sektor. Máme bohaté zkušenosti s přestavbou kanceláří, obchodních center, logistických hal a dalších prostor.

sis team tym zamestnanci

Proč to děláme (mise)

Věříme, že na stavebním poli není téměř nic nemožného a vše je jen záležitostí kreativity, zkušeností a snahy hledat nové, neprošlapané cesty. Nejsme firmou, která vám řekne, že něco nejde. Naopak, naším cílem je přicházet s novými, inovativními řešeními, které budou co nejvěrněji odrážet představy našich klientů. Rádi boříme zažité představy a vycházíme našim zákazníkům maximálně vstříct.

Kariéra SIS Systémy

Sis Novinky

Co je u nás nového? V této sekci se dozvíte o důležitých projektech, změnách a novinkách, týkajících se naší společnosti.

12 ledna, 2023Novinky Společnosti
Nový člen rodiny SIS – Renewables

Uvažujeme ekologicky! Záleží nám na budoucnosti naší planety, a chceme naše projekty budovat s důrazem na obnovitelné zdroje. Proto jsme se spojili s Matějem Houdkem - dodavatelem fotovoltaických elektráren REsolutions. s.r.o. Výhodou našich projektů je, že s našimi klienty vždy komunikujeme jejich cíle a záměry, na základě čehož vytvoříme koncept, který se maximálně potkává s jejich představami. Navíc ani není potřeba, aby měl klient kapitál pro realizaci fotovoltaické elektrárny. V našem rozhovoru si poslechněte, jak to celé funguje.

9 února, 2023Novinky Společnosti
SIS fandí rugby!

Jsme hrdí na to, že jsme se mohli stát hlavním sponzorem České rugbyové unie. Tato unie na českém sportovním poli působí již od roku 1993 a je řídícím orgánem ragby v České republice. V současné době sdružuje 37 rugbyových klubů po celé zemi. Jedním z důvodů, proč jsme se rozhodli podpořit tento krásný sport, jsou […]

3 července, 2023Novinky Společnosti
Pilsner Experience v Praze

SIS je potěšena, že byla generálním dodavatelem Pilsner Experience, který byl nedávno otevřen v centru Prahy. Přestavba 3patrového, původně obchodu Julius Meinl, představovala mnoho výzev, jak po technické stránce, tak ve vztahu k problematice kulturniho dědictví, ale díky velmi úzké spolupráci s Portland Trust, BRC Imagination Arts a Plzeňským Prazdrojem, jsou dokončené prostory důkazem tohoto […]

kontaktujte nás

This site is registered on wpml.org as a development site.