zdravotnictví

Jistě budete souhlasit s tím, že zdraví je to nejdůležitější, co člověk má. Díky medicínskému a vědeckému pokroku dokáže zdravotnictví úspěšně léčit nemoci, na které se dříve umíralo. Jsme vděční, že můžeme v oboru zdravotnictví nabízet své stavební služby a zpříjemňovat tak život pacientům i zdravotnickému personálu.

Zdravotnický sektor je specifické odvětví, které vyžaduje promyšlené uspořádání prostoru a kvalitní materiály, aby zde mohlo docházet k efektivnímu výkonu práce lékařů, zdravotních sester a tím pádem i špičkové péči o pacienta. Jsme si vědomi toho, že pacient je naším koncovým zákazníkem, čemuž se snažíme přizpůsobit naše projekty.

Důležitý je smysl pro detail, kvalita použitých materiálů musí respektovat v mnohým případech poměrně intenzivní pohyb pacientů ve specifickém prostředí zdravotnických zařízení. 

Konkurenční výhodou SIS je, že projekt zrealizujeme na klíč s využitím co nejmenšího počtu subdodavatelů, neboť naše stavební divize fitoutu spolupracuje v přímé kooperaci s našimi dalšími divizemi jako je elektro, TZB, výroba vlastních prosklených příček CLARUS, zdvojené podlahy, podlahové krytiny, dveře, příčky (mobilní akustické a WC kabinky). V posledních letech dochází ve zdravotnictví k výraznému rozmachu soukromého sektoru (roste popularita léčebných zařízení, ve kterých si klienti můžou připlatit za kvalitnější péči). To klade důraz na luxusnější prostředí a modernější technologie, sloužící k indikaci a monitoringu zdravotního stavu a léčby pacientů.

Naše společnost má bohaté zkušenosti jak z veřejného, tak i soukromého zdravotnického sektoru. Tím pádem dokážeme nabídnout profesionální stavební řešení, které bude co nejvíce vyhovovat potřebám daného zdravotnického zařízení. Se zadavatelem projektu vždy celý plán důkladně probereme, a společně s architektem, projektantem a investorem vynaložíme maximální úsilí, aby výsledek co nejvíce odpovídal představám klienta.

Začněte svou kariéru v SIS

Chcete se stát součástí našeho týmu? Pošlete nám svůj životopis!

Do svých řad hledáme talentované kolegy, kterým nabízíme naplňující práci, zajímavou mzdu a mix atraktivních benefitů.

This site is registered on wpml.org as a development site.