interiery

Vytvoříme vám interiér dle vašich představ. Vezmeme si na starosti úplně všechno (projektovou dokumentaci, výstavbu, realizaci), tudíž přijdete rovnou k hotovému.

interiérové ​​služby

Proč realizaci vašeho projektu svěřit právě nám? Jsme totiž špičkoví experti na oblast stavebních interiérů pro B2B sektor. Své služby provádíme na klíč, tzn. Zajistíme celý proces od začátku do konce, od návrhu přes projektovou dokumentaci, výstavbu a realizaci.

Našimi klienty jsou především společnosti ze soukromého sektoru, ale rovněž tak i ze sektoru veřejného. Máme bohaté zkušenosti nejen z rekonstrukcí či interiérových fitoutů administrativních budov, obchodních jednotek, hotelů, logistických center, ale i rezidenčních projektů.

Můžeme se pochlubit referenčními zakázkami z těchto oblastí:

  • Interiérových řešení v developerských projektech
  • Kancelářských prostor
  • Multifunkčních center, obchodních jednotek (retail)
  • Hotelů a restaurací (HORECA)
  • Logistických center
  • Výrobních závodů
  • Nemocnic a zdravotnických zařízení
  • Školství a kultury

Naší obrovskou konkurenční výhodou je soběstačnost. Vlastníme několik divizí (elektro, TZB, výroba vlastních prosklených příček CLARUS, zdvojené podlahy, podlahové krytiny, dveře a příčky), díky kterým využíváme co nejmenší počet subdodavatelů. Jsme tak schopní spoustu činností vykonat svépomocí, což našim službám přidává na kvalitě a rychlosti.

Při tvorbě interiéru je pro nás důležitý smysl pro detail, inovativnost a kvalitní materiály. Povaha našich komerčních objektů (obchody, kanceláře, logistická centra, atd.) mnohdy vyžaduje odolnější provedení kvůli vyššímu pohybu zákazníků. I to bereme při tvorbě interiéru v potaz.

Naše bohaté zkušenosti, kvalifikovaní profesionálové i citlivý přístup ke klientům přispěly k tomu, že jsme se stali lídrem na českém interiérovém trhu.

ZačnĚte svou kariéru v SIS

Chcete se stát součástí našeho týmu? Pošlete nám svůj životopis!

Do svých řad hledáme talentované kolegy, kterým nabízíme naplňující práci, zajímavou mzdu a mix atraktivních benefitů.

This site is registered on wpml.org as a development site.