Make s.r.o.

Make, DOCK IN FIVE

Make, DOCK IN FIVE

Make s.r.o.

popis projektu

V pražské Libni jsme měli na starost kompletní fit-out pro IT společnost MAKE. Celková výměra prostoru činila 3500 m2. Naše společnost byla generálním dodavatelem stavby a kromě nominovaných dodavatelů profesí jsme drtivou část projektu zastřešili díky našim interním divizím (SIS podlahové krytiny, zdvojené podlahy a prosklené příčky Clarus by SIS).

Celý proces trval 6 měsíců, přičemž jsme si jej systematicky rozdělili na tři etapy: 6. podlaží, dále 7. podlaží a expanze šestého podlaží. Rozpočet celého projektu (bez započítání typizovaného nábytku, AV techniky a výpočetní techniky činil téměř 26 milionů korun.

Make, DOCK IN FIVE
Make, DOCK IN FIVE
Make, DOCK IN FIVE
Make, DOCK IN FIVE
Make, DOCK IN FIVE
Make, DOCK IN FIVE
Phrase Praha

Kanceláře Phrase – Praha

Praha Portfolio popis projektu Projekt kanceláří Phrase, realizovaný společností SIS Systémy pod vedením projektového manažera Ing. Jiřího Mráze, je významným příspěvkem k dynamickému a neustále

Číst více
Démos

Démos – Velká Bystřice

Praha Portfolio popis projektu Projekt pro společnost Démos trade, a.s., situovaný v obci Velká Bystřice na adrese Olomoucká 1008, je dalším příkladem úspěšné realizace využívání

Číst více
ORKLA CDS - Staré Město

ORKLA CDS – Staré Město

Praha Portfolio popis projektu Projekt fotovoltaického systému pro Orkla Foods Česko a Slovensko představuje další významný krok ve využívání obnovitelných zdrojů energie v průmyslovém sektoru.

Číst více
This site is registered on wpml.org as a development site.