clarus
Skleněné příčky Clarus dodají atraktivní design do vašich kanceláří.

Skleněné příčky Clarus služby

Vizuální design příček, který zkrášlí každý interiér. Díky své snadné a bezprašné montáži nabízí variabilní řešení do každého prostoru a jednoduchou přestavitelnost příček.

Divize Clarus se zaměřuje na návrh, výrobu a samotnou realizaci systémových prosklených příček. Tento systém je vyvinut v ČR a díky tomu jsme v rámci návrhu schopni pro klienta připravit tu správnou kombinaci designové podoby včetně vhodně zvolených akustických útlumů, jak pro prosklenou příčku, tak v ní integrované dveře.

Příčky Clarus, kterých jsme výrobcem, dodáváme na trh již od roku 2016. S vlastní řadou jednotlivých profilů, které držíme v dostatečném množství stále skladem, jsme schopni rychle reagovat na poptávky našich zákazníků a nabídnout jim rychlé dodací termíny.

Nabízíme jednoduše zasklené příčky typ CLARUS S1 (bezrámové provedení) a typ CLARUS S2 (rámové provedení). Tyto systémy jsou navrženy pro oddělení jednotlivých prostor, kde není kladen velký důraz na akustický útlum.

Dvojitě zasklené příčky typ CLARUS A1 a A1+ (bezrámové provedení) a typ CLARUS A2 (rámové provedení) jsou systémy, které lze využít při požadavku na akustické oddělení prostor např. zasedacích místností, telefonních budek a kanceláří s požadavkem na soukromí.

Systém příček CLARUS A1+ byl vyvinut pro náročnější designové provedení bezrámových dvojitě zasklených příček, kde je dveřní segment do skleněné plochy vetknutý (např. realizace v našem showroomu Letňany a projekty pro Škoda Auto).

V rámci dodávky jednotlivých systémů zajišťujeme i dodávky atypických obloukových skel jak pro jednoduše tak dvojitě zasklené příčky.

Prosklené příčky s dvojitým zasklením realizujeme až do výšky 3600 mm.

Součástí dodávky prosklených příček mohou být dveřní segmenty (dveře plné, rámové prosklené či celoskleněné). Dalším vybavením mohou být integrované žaluzie, polepy příček či speciální stmívatelná skla (realizace Jaggermeistr – Smíchoff).

V rámci dodávky a realizace zakázek nabízíme kompletní servis. Počínaje bezplatným zpracováním cenové nabídky, přes zaměření řešených prostor, vypracování výrobní dokumentace, zajištění koordinace s potřebnými subdodavateli investora (elektroinstalace, truhlářské konstrukce atd.), až po stěhovací a montážní práce při realizaci a dokončení zakázky. Po dokončení realizace je samozřejmostí předání potřebných dokumentů ke kolaudaci řešených prostor.

Technický list CLARUS A1

(362KB)

Technický list CLARUS A2

(363KB)

Technický list CLARUS S1

(329KB)

Technický list CLARUS S2

(333KB)

Katalog Clarus by SIS

(1.5MB)

ER ENG

(396KB)

ETA CZ

(1.8MB)

ETA ENG

Technické detaily

(1.8MB)
(1MB)

Naše galerie

WRIKE
Skleněné příčky Clarus
Smichoff - Jagermeister
Cofidis
Kotelna Park
OC NOVODVORSKA

Začněte svou kariéru v SIS

Chcete se stát součástí našeho týmu? Pošlete nám svůj životopis!

Do svých řad hledáme talentované kolegy, kterým nabízíme naplňující práci, zajímavou mzdu a mix atraktivních benefitů.

This site is registered on wpml.org as a development site.