dvere

Zajišťujeme dodávky dveřních křídel do všech typů budov.

DVEŘE služby

V rámci divize Doors vám zajistíme dodávky všech typů dveřních křídel do administrativních budov, kancelářských fit-outů, obchodních center a bytových objektů.

Realizace dveří zahrnuje dodávky kompletních dveřních segmentů včetně zárubně, kování a potřebného vybavení dveří (elektrozámky, dveřní samozavírače atd.). Vyberte si typ dveří, a my vám je vyrobíme. Vytvoříme vám dveře, které se budou do vašeho projektu nejvíc hodit – ať už se jedná o dveře interiérové, exteriérové, fasádní, požární či s požadavkem na bezpečnostní třídu (např. trezorové dveře).

V základním provedení nabídneme provedení falcové či bezfalcové. Nebojte se však specifikovat i složitější požadavky, týkajících se akustiky či materiálu provedení. Nadstandardní akustické vlastnosti splňují dveře s dvojitým falcem pro zvýšení akustického útlumu dveřního otvoru.

Co se týče materiálu, můžete vybírat z dřevěných výplní, ocele, hliníku (plné či částečně prosklené), hliníkových s prosklením a dveří celoskleněných. Tyto lze dodat včetně zárubně či jako samostatné skleněné křídlo do otvoru za použití kování pro bezrámové dveře (např. kování GEZE, BARTOSINI, DORMA atd.) Sledujeme nejnovější trendy v oboru, a proto vám můžeme nabídnout různá designová provedení – například dveře se skrytou zárubní, které jsou v poslední době hojně využívaným designovým prvkem v interiéru jak v kancelářích, tak v bytovém segmentu. Součástí dodávek jsou různé typy posuvných dveří, ať už manuálně, nebo pomocí motoru.

Při objednávce u nás můžete vždy počítat s komplexní cenovou nabídkou a vyřešením vašich speciálních požadavků na vybavenost dveří. Naši zákazníci si pochvalují, že nám můžou zadat zakázku na všechny dveře ve svém projektu, což jim maximálně usnadní průběh celé realizace.

Začněte svou kariéru v SIS

Chcete se stát součástí našeho týmu? Pošlete nám svůj životopis!

Do svých řad hledáme talentované kolegy, kterým nabízíme naplňující práci, zajímavou mzdu a mix atraktivních benefitů.

This site is registered on wpml.org as a development site.