Praha

Démos

Démos – Velká Bystřice

popis projektu

Projekt pro společnost Démos trade, a.s., situovaný v obci Velká Bystřice na adrese Olomoucká 1008, je dalším příkladem úspěšné realizace využívání obnovitelných zdrojů energie v komerčním sektoru. Tato instalace představuje významný krok k udržitelnosti a energetické efektivitě pro společnost Démos.

Celkový instalovaný výkon tohoto systému činí 370 kWp, což bylo dosaženo instalací 812 solárních panelů typu Canadian Solar CS6L 455MS SLV. Tyto panely jsou známé pro svou vynikající účinnost a dlouhodobou odolnost, což je zásadní pro společnosti, které hledají dlouhodobě udržitelné a ekonomické řešení pro svou energetickou potřebu.

Pro montáž těchto panelů byla zvolena zátěžová konstrukce. Tato metoda instalace zajišťuje bezpečné a stabilní umístění solárních panelů a minimalizuje zásah do stávající střešní struktury.

Střídačem vybraným pro tento projekt je Growatt MAX 100 KTL3-X LV, který je vysoce efektivní a spolehlivý ve své funkci přeměny stejnosměrného proudu z panelů na střídavý proud vhodný pro průmyslové využití. Tento střídač je známý pro svou vysokou účinnost a odolnost.

Tento projekt je příkladem toho, jak mohou podniky efektivně integrovat zelené technologie do svého provozu a přispívat tak k ochraně životního prostředí.

Démos
Démos
Démos
Phrase Praha

Kanceláře Phrase – Praha

Praha Portfolio popis projektu Projekt kanceláří Phrase, realizovaný společností SIS Systémy pod vedením projektového manažera Ing. Jiřího Mráze, je významným příspěvkem k dynamickému a neustále

Číst více
ORKLA CDS - Staré Město

ORKLA CDS – Staré Město

Praha Portfolio popis projektu Projekt fotovoltaického systému pro Orkla Foods Česko a Slovensko představuje další významný krok ve využívání obnovitelných zdrojů energie v průmyslovém sektoru.

Číst více
This site is registered on wpml.org as a development site.