Praha

Penny market reference

Penny Market – Roudnice nad Labem

popis projektu

Projekt fotovoltaického systému pro Penny Market v Roudnici nad Labem byl úspěšně realizován naší divizí SIS Renewables. Tato instalace se nachází na adrese Hornická 2487 v Roudnici nad Labem a zahrnuje 108 solárních panelů typu Canadian Solar CS6L-455MS HiKu6 s celkovým instalovaným výkonem 49,14 kWp.

Solární panely byly namontovány na zátěžovou konstrukci, což je typ konstrukce optimalizovaný pro maximální využití dostupného prostoru a efektivitu panelů.

Klíčovou součástí systému je střídač Growatt MAX 50KTL3-LV, který je zodpovědný za přeměnu stejnosměrného proudu získaného z panelů na střídavý proud vhodný pro běžnou spotřebu v síti. Tento střídač byl vybrán pro svou spolehlivost, vysokou účinnost a schopnost snadno se integrovat do stávající energetické infrastruktury Penny Marketu.

Realizace tohoto projektu nejen zvyšuje energetickou soběstačnost obchodního řetězce, ale také přispívá k snižování emisí skleníkových plynů a podporuje ekologickou udržitelnost. Tento projekt je významným příkladem toho, jak mohou komerční subjekty efektivně využívat obnovitelné zdroje energie k dosažení svých cílů v oblasti udržitelnosti a energetické efektivity.

Penny market reference
Penny market reference
Penny market reference
Phrase Praha

Kanceláře Phrase – Praha

Praha Portfolio popis projektu Projekt kanceláří Phrase, realizovaný společností SIS Systémy pod vedením projektového manažera Ing. Jiřího Mráze, je významným příspěvkem k dynamickému a neustále

Číst více
Démos

Démos – Velká Bystřice

Praha Portfolio popis projektu Projekt pro společnost Démos trade, a.s., situovaný v obci Velká Bystřice na adrese Olomoucká 1008, je dalším příkladem úspěšné realizace využívání

Číst více
ORKLA CDS - Staré Město

ORKLA CDS – Staré Město

Praha Portfolio popis projektu Projekt fotovoltaického systému pro Orkla Foods Česko a Slovensko představuje další významný krok ve využívání obnovitelných zdrojů energie v průmyslovém sektoru.

Číst více
This site is registered on wpml.org as a development site.