Zabýváme se téměř vším, co souvisí s kovem: konstrukcemi, vraty, branami a designovými kovovými výrobky.

kovovýroba

Přestože je kovovýroba naší nejmladší divizí, navázala na mnohaletou kovozpracovatelskou tradici. Sloučili jsme se totiž s významnou firmou, podnikající v tomto oboru. Na kov jsme vsadili z toho důvodu, že se jedná o velmi univerzální a kvalitní materiál, nabízející různorodé využití.

V rámci této divize vám rádi poskytneme širokou paletu služeb. Zaměřujeme se na zakázkovou výrobu prvků pro stavební použití, designové kovové výrobky, vrata, brány, zábradlí a pomocné konstrukce všeho druhu. Jsme schopni vám rovněž zajistit sériovou výrobu kovových spojovacích prvků, a v budoucnu menší série rámových a krabicových polotovarů (rámy pro vozíky, key-boxy, atypické prvky pro VZT potrubí, nábytkové kování, nosné konstrukce pro FVE atd.)

Nespecializujeme se jen na jeden materiál, ale hned na čtyři – umíme zpracovávat ocel, nerez, mosaz a hliník. Aby byl finální výrobek co nejkvalitněji vytvořen, používáme různé metody, hodící se pro různé typy materiálů. Používáme metody MIG-MAG, TIG a sváření CO.

Jako další možnosti zpracování používáme soustružení, frézování a stříhání pomocí strojových nůžek. Samozřejmostí je i profesionální povrchová úprava kovu v provedení komaxit do barev RAL (lakování vypalovací barvou), barva základní – kovářská čerň, žárové zinkování, galvanický zinek a finální opracování kovů (broušení, leštění atd.). Můžeme se pochlubit celou řadou dokončených realizací, v rámci kterých jsme vytvořili zajímavé designové prvky – například atypický květník a stojany pro Agenturu pro evropský globální navigační satelitní systém (EUSPA). Rovněž sme spolupracovali na výrobě takzvaných Key-Boxů – lakované ocelová skříňky včetně potřebných komponentů pro využití v automatické vyzvedávání klíčů pro firmy a klienty hotelových komplexů. Rovněž máme zkušenosti s realizací praktických kovových prvků – realizovali jsme například 16 sestav schodišť pro projekt LKQ Kunice. 

http://www.kovovrany.cz/

Začněte svou kariéru v SIS

Chcete se stát součástí našeho týmu? Pošlete nám svůj životopis!

Do svých řad hledáme talentované kolegy, kterým nabízíme naplňující práci, zajímavou mzdu a mix atraktivních benefitů.

This site is registered on wpml.org as a development site.