SIS fandí rugby!

Jsme hrdí na to, že jsme se mohli stát hlavním sponzorem České rugbyové unie. Tato unie na českém sportovním poli působí již od roku 1993 a je řídícím orgánem ragby v České republice. V současné době sdružuje 37 rugbyových klubů po celé zemi.

Jedním z důvodů, proč jsme se rozhodli podpořit tento krásný sport, jsou jeho hodnoty. Svět rugby totiž stojí na pilířích, jako je soudržnost, vášeň, solidarita, disciplína a respekt, což jsou hodnoty, které jsou vlastní I naší společnosti. Ze spolupráce s touto unií máme obrovskou radost, protože to znamená, že budeme moct podpořit nadšené sportovce po celém Česku a dopomoct jim k dosažení jejich snů.

Moc se těším na nadcházející roky a na budoucí úspěchy, ať už z řad dospělých mužských, ženských, či juniorních týmů. 

24 listopadu, 2022Novinky Společnosti
Kovovýroba je snadnější s SIS!

Ve dvou se to lépe táhne! Z toho důvodu jsme koupili novou divizi na kovovýrobu SIS Metal.​Kovové konstrukce totiž tvoří významnou součást našich projektů, proto nám fúze s profesionálním zpracovatelem kovů přišla jako výhodný podnikatelský tah. SIS Metal Kovovýroba se zaměřuje na realizace atypických zámečnických konstrukcí všeho druhu, převážně z nerezových a hliníkových materiálů.  Když […]

12 ledna, 2023Novinky Společnosti
Nový člen rodiny SIS – Renewables

Uvažujeme ekologicky! Záleží nám na budoucnosti naší planety, a chceme naše projekty budovat s důrazem na obnovitelné zdroje. Proto jsme se spojili s Matějem Houdkem - dodavatelem fotovoltaických elektráren REsolutions. s.r.o. Výhodou našich projektů je, že s našimi klienty vždy komunikujeme jejich cíle a záměry, na základě čehož vytvoříme koncept, který se maximálně potkává s jejich představami. Navíc ani není potřeba, aby měl klient kapitál pro realizaci fotovoltaické elektrárny. V našem rozhovoru si poslechněte, jak to celé funguje.

3 července, 2023Novinky Společnosti
Pilsner Experience v Praze

SIS je potěšena, že byla generálním dodavatelem Pilsner Experience, který byl nedávno otevřen v centru Prahy. Přestavba 3patrového, původně obchodu Julius Meinl, představovala mnoho výzev, jak po technické stránce, tak ve vztahu k problematice kulturniho dědictví, ale díky velmi úzké spolupráci s Portland Trust, BRC Imagination Arts a Plzeňským Prazdrojem, jsou dokončené prostory důkazem tohoto […]

This site is registered on wpml.org as a development site.