sis career kariera position pozice renewables

TECHNIK/FVE PROJEKTOVÝ MANAŽER PRO SIS RENEWABLES

Role zahrnuje řízení instalace elektráren do 100kWp, zajištění správného provedení a dodržování bezpečnostních předpisů. Zahrnuje také organizaci prací na staveništi, koordinaci týmu, komunikaci s klienty a partnery, vedení projektové dokumentace a přípravu podkladů pro fakturaci.
Contractor and manager working in field with solar panels

POPIS PRÁCE

Náplň práce:

  • Řízení realizace elektráren do 100kWp podle projektové dokumentace,
  • Součinnost při realizaci AC části elektráren, dohled nad DC částí, odpovědnost za správnost provedení dle technického postupu,
  • Zajišťování organizace staveniště a řízení provozu na něm,
  • Dodržování harmonogramu a BOZP na projektu,
  • Zajišťování ekonomických a technických parametrů a dohlížení na ně,
  • Koordinace práce podřízených pracovníků,
  • Komunikování s klientem, stavebním dozorem, dodavateli a kolegy,
  • Vedení příslušné dokumentace realizace,
  • Zajišťování podkladů pro fakturaci,
  • Vykonávání další činnosti dle pokynů nadřízeného, které logicky souvisí s pracovní pozicí.

Požadované znalosti a dovednosti:

  • znalost náležitostí výkresové elektrotechnické dokumentace – výhodou
  • vyhlášku č.50/1978 Sb., min. § 6
  • min. ÚSO elektrotechnického směru
  • zkušenosti z prostředí realizace staveb – výhodou
  • zkušenosti s vedením lidí
  • technické myšlení, zodpovědnost
    řidičské oprávnění sk. B (aktivní řidič)

Co nabízíme:

  • Práci v příjemném kolektivu v rychle se rozrůstající společnosti
  • Účast na zajímavých projektech v rámci ČR
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Příspěvek na životní pojištění (po 1. odpracovaném roce = 25 000,- Kč/rok,
    po dalším roce = 50 000,- Kč/rok)
  • Cafeterie(1 000,00 – Cestování, vzdělávání, sport, kultura a zdraví, případně za zboží v lékárnách, optikách a prodejnách zdravotnických potřeb)
  • Multisport karta
  • 4 týdny dovolené + 1 týden placeného volna navíc
  • Roční bonus
  • Notebook a mobilní telefon s neomezeným voláním
  • Služební automobil – ihned
  • Stravenkový paušál
  • Kurzy AJ
  • Neomezené množství kofeinu Nespresso
  • Posílení imunity formou ovoce
  • V průběhu roku Vás čekají teambuildingy – ať už formou posezení nebo lyžování v Alpách.
  • Dog friendly office

KONTAKTUJTE NÁS

Formáty .pdf, .docx, .doc
This site is registered on wpml.org as a development site.