Wrike

WRIKE

Wrike

Wrike

popis projektu

Výstavba kancelářských prostor pro klienta WRIKE v nových budovách DOCK 04 ve třech podlažích (3.NP, 4.NP a 5.NP). SIS byl generálním dodavatelem tohoto projektu a měl na starosti dodávku a montáž všech prvků, kromě nábytku a AV techniky. Jednalo se o úpravu a montáž slaboproudé a silnoproudé kabeláže, vč. MAR, ERO a EPS, dále úpravy a nové rozvody vzduchotechniky, chlazení a topení. Nové SDK a podhledy. Také část sociálního zázemí byla v rámci fit-outu upravena oproti původnímu standardnímu objektu. 

Do výstavby byly zapojeny i některé z divizní společnosti SIS, jako například systémové skleněné příčky CLARUS a povalové krytiny jako kobercové čtverce MODULYSS a vinyl.

Wrike
WRIKE
WRIKE
WRIKE
WRIKE
WRIKE
Phrase Praha

Kanceláře Phrase – Praha

Praha Portfolio popis projektu Projekt kanceláří Phrase, realizovaný společností SIS Systémy pod vedením projektového manažera Ing. Jiřího Mráze, je významným příspěvkem k dynamickému a neustále

Číst více
Démos

Démos – Velká Bystřice

Praha Portfolio popis projektu Projekt pro společnost Démos trade, a.s., situovaný v obci Velká Bystřice na adrese Olomoucká 1008, je dalším příkladem úspěšné realizace využívání

Číst více
ORKLA CDS - Staré Město

ORKLA CDS – Staré Město

Praha Portfolio popis projektu Projekt fotovoltaického systému pro Orkla Foods Česko a Slovensko představuje další významný krok ve využívání obnovitelných zdrojů energie v průmyslovém sektoru.

Číst více
This site is registered on wpml.org as a development site.