Farhan, a.s.

Siemens Stodůlky

Siemens Stodůlky

Farhan, a.s.

POPIS PROJEKTU

Naše společnost Stavební Interiérové systémy s.r.o. měla tu čest spolupracovat na realizaci konferenčního centra pro silného partnera Siemens. Konferenční centrum, které je založeného na myšlence „space in space“, bude využíváno ke společenským akcím, prezentacím, konferencím, je to prostor určený pro setkávání.

Jednalo se o rekonstrukci vnitřních prostor objektu administrativní budovy v Praze a jako generální dodavatel jsme provedli kompletní obměnu instalací, dispozic, povrchů a provedli montáž složitých systémů osvětlení s ovládáním DALI a přípravy pro mediální vybavení prostoru. Na tomto projektu jsme se stali přímým dodavatelem našich mobilních příček HUFCOR, prosklených příček CLARUS, sanitárních příček SCHÄFER a zdvojených podlah MERO v nejvyšší možné kvalitě, kterou si daný prostor vyžadoval.

Siemens Stodůlky
Siemens Stodůlky
Siemens Stodůlky
Siemens Stodůlky
Siemens Stodůlky
Phrase Praha

Kanceláře Phrase – Praha

Praha Portfolio popis projektu Projekt kanceláří Phrase, realizovaný společností SIS Systémy pod vedením projektového manažera Ing. Jiřího Mráze, je významným příspěvkem k dynamickému a neustále

Číst více
Démos

Démos – Velká Bystřice

Praha Portfolio popis projektu Projekt pro společnost Démos trade, a.s., situovaný v obci Velká Bystřice na adrese Olomoucká 1008, je dalším příkladem úspěšné realizace využívání

Číst více
ORKLA CDS - Staré Město

ORKLA CDS – Staré Město

Praha Portfolio popis projektu Projekt fotovoltaického systému pro Orkla Foods Česko a Slovensko představuje další významný krok ve využívání obnovitelných zdrojů energie v průmyslovém sektoru.

Číst více
This site is registered on wpml.org as a development site.