Stavební Interiérové Systémy

Sídlo SIS v Letňanech

Sídlo SIS v Letňanech

Stavební Interiérové Systémy a.s.

Popis projektu

V důsledku mohutného růstu a pokračující expanze se SIS na konci roku 2019 přestěhoval do našeho nového sídla v Letňanech. S více jak 1500 m2 výrobních prostor, skladu a kanceláří jsme více než připraveni potřebám našich zákazníků.

Jsme velmi hrdí na to, že jsme dokončili naše nové prostory s použitím našich vlastních produktů jako jsou prosklené příčky CLARUS, sanitární příčky SCHÄFER, mobilní akustické příčky HUFCOR, zdvojené podlahy MERO a koberce MODULYSS a celé naše kanceláře jsou vlastně vzorkovnou SIS produktů a ukázkou kvality interiérového fit-outu včetně práce naší vlastní TZB divize a divize Electro.

SIS je zcela otevřen a připraven pro obchodování a rádi přivítáme všechny zainteresované obchodní partnery, aby nás navštívili a dozvěděli se více a našich schopnostech.

Sídlo SIS v Letňanech
Sídlo SIS v Letňanech
Sídlo SIS v Letňanech
Sídlo SIS v Letňanech
Sídlo SIS v Letňanech
Sídlo SIS v Letňanech
Phrase Praha

Kanceláře Phrase – Praha

Praha Portfolio popis projektu Projekt kanceláří Phrase, realizovaný společností SIS Systémy pod vedením projektového manažera Ing. Jiřího Mráze, je významným příspěvkem k dynamickému a neustále

Číst více
Démos

Démos – Velká Bystřice

Praha Portfolio popis projektu Projekt pro společnost Démos trade, a.s., situovaný v obci Velká Bystřice na adrese Olomoucká 1008, je dalším příkladem úspěšné realizace využívání

Číst více
ORKLA CDS - Staré Město

ORKLA CDS – Staré Město

Praha Portfolio popis projektu Projekt fotovoltaického systému pro Orkla Foods Česko a Slovensko představuje další významný krok ve využívání obnovitelných zdrojů energie v průmyslovém sektoru.

Číst více
This site is registered on wpml.org as a development site.