Stavební Interiérové Systémy

Sídlo SIS v Letňanech

Stavební Interiérové Systémy a.s.

Popis projektu

V důsledku mohutného růstu a pokračující expanze se SIS na konci roku 2019 přestěhoval do našeho nového sídla v Letňanech. S více jak 1500 m2 výrobních prostor, skladu a kanceláří jsme více než připraveni potřebám našich zákazníků.

Jsme velmi hrdí na to, že jsme dokončili naše nové prostory s použitím našich vlastních produktů jako jsou prosklené příčky CLARUS, sanitární příčky SCHÄFER, mobilní akustické příčky HUFCOR, zdvojené podlahy MERO a koberce MODULYSS a celé naše kanceláře jsou vlastně vzorkovnou SIS produktů a ukázkou kvality interiérového fit-outu včetně práce naší vlastní TZB divize a divize Electro.

SIS je zcela otevřen a připraven pro obchodování a rádi přivítáme všechny zainteresované obchodní partnery, aby nás navštívili a dozvěděli se více a našich schopnostech.

ELEKTRÁRNA 9,9kWp

Praha Portfolio Praha popis projektu V Praze jsme oživili zajímavou realizaci 9,9 kWp s přípravou na dobíjecí stanici a realizaci dalších 40kWp po zbudování nového

Číst více

Make, DOCK IN FIVE

Make s.r.o. Portfolio Make s.r.o. popis projektu V pražské Libni jsme měli na starost kompletní fit-out pro IT společnost MAKE. Celková výměra prostoru činila 3500

Číst více
This site is registered on wpml.org as a development site.