Henkel ČR, spol. s.r.o.

Henkel ČR DOCK IN FOUR

Henkel ČR, spol. s.r.o.

popis projektu

Výstavba kancelářských prostor pro klienta Henkel ČR, spol. s.r.o. v nové budově DOCK 04 ve čtvrtém podlaží. Společnost SIS byla generálním dodavatelem tohoto projektu a měla na starosti dodávku a montáž SDk příček, slaboproudé a silnoproudé kabeláže, úpravy a nové rozvody vzduchotechniky a chlazení z nábytku recepce a kuchyně.

Na konstrukci se podílely také divize SIS, konkrétně CLARUS by SIS (mobilní příčky a prosklené stěny), Podlahové krytiny by SIS (koberce, vinyl a antistatická podlaha) a Zdvojené podlahy by SIS.

Phrase Praha

Kanceláře Phrase – Praha

Praha Portfolio popis projektu Projekt kanceláří Phrase, realizovaný společností SIS Systémy pod vedením projektového manažera Ing. Jiřího Mráze, je významným příspěvkem k dynamickému a neustále

Číst více
Démos

Démos – Velká Bystřice

Praha Portfolio popis projektu Projekt pro společnost Démos trade, a.s., situovaný v obci Velká Bystřice na adrese Olomoucká 1008, je dalším příkladem úspěšné realizace využívání

Číst více
ORKLA CDS - Staré Město

ORKLA CDS – Staré Město

Praha Portfolio popis projektu Projekt fotovoltaického systému pro Orkla Foods Česko a Slovensko představuje další významný krok ve využívání obnovitelných zdrojů energie v průmyslovém sektoru.

Číst více
This site is registered on wpml.org as a development site.