Dr. Max Zličín a I.P.Pavlova

Česká Lékárna Holding a.s.

Popis Projektu

Realizovali jsme kompletní přestavbu dvou lékáren značky Dr Max. Projekty zahrnovali kompletní demolici, přestavbu a elektrické a vzduchotechnické práce. Při tvorbě těchto prodejen jsme si kreativně pohráli nejen s interiérem, ale i s jejich vnějším vzhledem. Je pro nás totiž důležité, aby naše projekty citlivě zapadly do prostředí, ve kterém se nachází.

Jedna z lékáren se nacházela v městské části Vinohrady na ulici Bělehradská. Tato městská část se vyznačuje svou typickou architekturou, vyznačující se se historickými budovami. Chtěli jsme, aby prodejna souzněla s tímto prostředím, proto jsme upravili vstupní portál a vybavili jej výrazným zeleným průčelím. Díky tomu rezonuje se starobylou architekturou Vinohrad. Po vstupu do lékárny se zákazník ocitne v moderní prodejně, kterou jsme vybudovali na 163 m2. Vnitřní interiér jsme vybudovali pomocí nových příček, podhledů, oprav stávajících stěn a nové dlažbě, demontáži a úpravě nástupního ramene. U tohoto projektu jsme provedli kompletní vybourání původního prostoru a přetvoření na novou prodejnu. Od předání staveniště do odevzdání prodejny objednateli uběhlo pouhých 35 dní.

Druhou prodejnu Dr Max jsme realizovali v obchodním centru Metropole a tam jsme přišli s úplně jiným přístupem. Vytvořili jsme moderní prosklený vchod, díky kterému prodejna perfektně zapadne do prostředí obchodního centra. Vsadili jsme na minimalistický vzhled s prosklenými stěnami, v jehož průčelí je jen jediný prvek, a to svítící název této firmy. Příchozí zákazník tak na první pohled může vidět plochu celé prodejny a získá tak snadný přehled o nabízeném sortimentu.

ELEKTRÁRNA 9,9kWp

Praha Portfolio Praha popis projektu V Praze jsme oživili zajímavou realizaci 9,9 kWp s přípravou na dobíjecí stanici a realizaci dalších 40kWp po zbudování nového

Číst více

Make, DOCK IN FIVE

Make s.r.o. Portfolio Make s.r.o. popis projektu V pražské Libni jsme měli na starost kompletní fit-out pro IT společnost MAKE. Celková výměra prostoru činila 3500

Číst více
This site is registered on wpml.org as a development site.