Dr. Max Zličín a I.P.Pavlova

Dr. Max Zličín a I.P.Pavlova

Česká Lékárna Holding a.s.

Popis Projektu

Realizovali jsme kompletní přestavbu dvou lékáren značky Dr Max. Projekty zahrnovali kompletní demolici, přestavbu a elektrické a vzduchotechnické práce. Při tvorbě těchto prodejen jsme si kreativně pohráli nejen s interiérem, ale i s jejich vnějším vzhledem. Je pro nás totiž důležité, aby naše projekty citlivě zapadly do prostředí, ve kterém se nachází.

Jedna z lékáren se nacházela v městské části Vinohrady na ulici Bělehradská. Tato městská část se vyznačuje svou typickou architekturou, vyznačující se se historickými budovami. Chtěli jsme, aby prodejna souzněla s tímto prostředím, proto jsme upravili vstupní portál a vybavili jej výrazným zeleným průčelím. Díky tomu rezonuje se starobylou architekturou Vinohrad. Po vstupu do lékárny se zákazník ocitne v moderní prodejně, kterou jsme vybudovali na 163 m2. Vnitřní interiér jsme vybudovali pomocí nových příček, podhledů, oprav stávajících stěn a nové dlažbě, demontáži a úpravě nástupního ramene. U tohoto projektu jsme provedli kompletní vybourání původního prostoru a přetvoření na novou prodejnu. Od předání staveniště do odevzdání prodejny objednateli uběhlo pouhých 35 dní.

Druhou prodejnu Dr Max jsme realizovali v obchodním centru Metropole a tam jsme přišli s úplně jiným přístupem. Vytvořili jsme moderní prosklený vchod, díky kterému prodejna perfektně zapadne do prostředí obchodního centra. Vsadili jsme na minimalistický vzhled s prosklenými stěnami, v jehož průčelí je jen jediný prvek, a to svítící název této firmy. Příchozí zákazník tak na první pohled může vidět plochu celé prodejny a získá tak snadný přehled o nabízeném sortimentu.

Dr. Max Zličín a I.P.Pavlova
Dr. Max Zličín a I.P.Pavlova
Dr. Max Zličín a I.P.Pavlova
Dr. Max Zličín a I.P.Pavlova
Dr. Max Zličín a I.P.Pavlova
Dr. Max Zličín a I.P.Pavlova
Phrase Praha

Kanceláře Phrase – Praha

Praha Portfolio popis projektu Projekt kanceláří Phrase, realizovaný společností SIS Systémy pod vedením projektového manažera Ing. Jiřího Mráze, je významným příspěvkem k dynamickému a neustále

Číst více
Démos

Démos – Velká Bystřice

Praha Portfolio popis projektu Projekt pro společnost Démos trade, a.s., situovaný v obci Velká Bystřice na adrese Olomoucká 1008, je dalším příkladem úspěšné realizace využívání

Číst více
ORKLA CDS - Staré Město

ORKLA CDS – Staré Město

Praha Portfolio popis projektu Projekt fotovoltaického systému pro Orkla Foods Česko a Slovensko představuje další významný krok ve využívání obnovitelných zdrojů energie v průmyslovém sektoru.

Číst více
This site is registered on wpml.org as a development site.