sis career kariera position pozice renewables

SENIOR PROJEKTANT FVE PRO SIS RENEWABLES

Projektovat a navrhovat fotovoltaická řešení na střechách i na zemi. Součástí Vaší činnosti bude komunikace s projektovými manažery a koncovým zákazníkem tak, aby vznikl projekt, co dává smysl a navazuje na vizi našeho klienta.
Contractor and manager working in field with solar panels

POPIS PRÁCE

Náplň práce:

  • Navrhujete a projektujete fotovoltaické elektrárny na široké škále objektů, pozemcích a v různých
    stupních dokumentace (DSP, DSPS, realizační).
  • Dohlížíte na vhodné užití fotovoltaických i elektrotechnických komponent pro fotovoltaickou
    elektrárnu a společně s týmem provádíte úpravy před a po realizaci projektu.
  • U projektu jste vždy od začátku až do konce.

Co od Vás budeme očekávat?

  • Střední, nebo vysokou školu technického směru, ideálně elektro, či strojírenství.
    Autorizace ČKAIT (obory IT00, IE02, či TT00, TE03).
  • Zkušenost s projektováním fotovoltaických elektráren o velikosti v řádu stovek kWp, až MWp.
  • Zodpovědnost za správnost podkladů a včasnost vypracování zadaných úkolů.
  • Zkušenost s projektováním napájecích systémů NN a VN, případně trafostanic, je výhodou.
  • Znalost anglického jazyka je taktéž výhodou, případně Vám rádi poskytneme zázemí pro dovzdělání.
    Vyhláška 50/1978 Sb. paragraf 6 – není nutností, rádi Vám pomůžeme s jejím získáním.

Co nabízíme:

  • Práci v příjemném kolektivu v rychle se rozrůstající společnosti
  • Účast na zajímavých projektech v rámci ČR
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Příspěvek na životní pojištění (po 1. odpracovaném roce = 25 000,- Kč/rok,
    po dalším roce = 50 000,- Kč/rok)
  • Cafeterie(1 000,00 – Cestování, vzdělávání, sport, kultura a zdraví, případně za zboží v lékárnách, optikách a prodejnách zdravotnických potřeb)
  • Multisport karta
  • 4 týdny dovolené + 1 týden placeného volna navíc
  • Roční bonus
  • Notebook a mobilní telefon s neomezeným voláním
  • Služební automobil
  • Stravenkový paušál
  • Kurzy AJ
  • Neomezené množství kofeinu Nespresso
  • Posílení imunity formou ovoce
  • V průběhu roku Vás čekají teambuildingy – ať už formou posezení nebo lyžování v Alpách.
  • Dog friendly office

KONTAKTUJTE NÁS

Formáty .pdf, .docx, .doc

This site is registered on wpml.org as a development site.