English version interior partitions Posuvné příčky SIS systémy Posuvné příčky SIS systémy
SIS systémy
Zdvojené podlahyZdvojené podlahy MERO
Mobilni příčkyMobilní příčky HUFCOR
Sanitární příčkySanitární příčky, WC kabinky SCHÄFER
Přestavitelné příčkyPřestavitelné skleněné příčky CLARUS
Shrnovací stěnyShrnovací stěny WINAB
Stavební činnostStavební činnost
FIT-OUT

Rádi Vám poradíme: 272 700 962

Příčky > Přestavitelné skleněné příčky CLARUS > Typy systémových příček CLARUS

Typy systémových příček CLARUS

CLARUS - Typy systémových příček

logoclarus1) "CLARUS S1" – CLARUS Simplus 1

Jednoduchý příčkový systém, umožňující čisté rozčlenění prostoru při použití minimální profilace (tenkostěnné hliníkové kotvicí profily pouze u podlahy a u stropu) a maximální plochy skleněných panelů. Důraz je kladen na světelný komfort, lehkost, jednoduchost, vzdušnost, ale také na praktičnost. Skleněné panely tl. 10 a 12 mm jsou spojenyna sraz – lepený spoj bez profilů. Vzduchová neprůzvučnost příček Rw = 35 - 36dB.

2) "CLARUS S2" – CLARUS Simplus 2

Jednoduše zasklené rámové příčky jsou dalším produktem systémové řady CLARUS. Lehká hliníková rámová konstrukce s libovolně volitelnou moduláží dává téměř neomezené možnosti při projektování interiérových dělících konstrukcí s cílem uspokojit přání každého klienta. Skleněné panely tl. 5 až 8 mm jsou pružně uloženy po celém obvodu do systémových drážek hliníkových profilů, pohledově zakryté hladkou hliníkovou lištou s důrazem na čistotu detailu spojů.

3) “CLARUS A1” – CLARUS Acoustic 1

CLARUS A1 je technicky vylepšenou variantou příček CLARUS S1. Byl vyvinut za účelem zajištění maximální akustické pohody místnosti. Jedná seo příčkový systém s dvojitým zasklením s použitím tenkostěnných hliníkových kotvicích profilů pouze po obvodu stěny. Jednotlivé skleněné panely (sklo kalené nebolepené tl. 10 – 12 mm) mm) jsou vloženy do obvodových profilů a jejich svislé hrany jsou spojeny tak,aby vznikl homogenní dělicí prvek zajišťující vzduchovou neprůzvučnost až Rw = 45 dB.

4) “CLARUS A2” – CLARUS Acoustic 2

CLARUS A2 je zesílenou variantou příček CLARUS S2. Jedná se o lehkou ale pevnou rámovou hliníkovou konstrukci s dvojitým zasklením. Modulové řešení je omezeno pouze výrobními parametry skleněné výplně a statikou zvoleného typu příček, čímž dává velký prostorpři členění interiéru. Výplň hliníkového rámu tvoří skleněné panelytl. 5 až 8 mm (lepené nebo kalené), zalištované pohledově hliníkovou lištou. Vzduchová neprůzvučnost příčky při použití skel lepených 3.3.1. mm + 4.4.1 mm Rw = 43 dB.

Zanechte tu kontakt, ozveme se Vám

(c) copyright 2016 by SEO optimalizace s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.

SEO optimalizace