English version interior partitions Posuvné příčky SIS systémy Posuvné příčky SIS systémy
Stavební činnost

Stavební činnost

Stavební činnost

Zaměřujeme se na komplexní služby v realizací interiérových řešení projektů. Poskytujeme komplexní nabídku produktů a služeb pro tvorbu a vybavení interiérů formou dodávky na klíč od návrhu přes projektovou dokumentaci, výstavbu a realizaci.

Našími klienty jsou jak společnosti soukromého, tak veřejného sektoru.Máme široké zkušeností nejen z rekonstrukcí či interiérových fit outu administrativních budov, obchodních jednotek, hotelů, logistických center, ale i rezidenčních projektů.

Náš tým expertů a poradců se podrobně orientuje v současných trendech a technologiích. Na naše profesionální služby se můžete spolehnout od samého začátku. Klientům pomůžeme spravně naplánovat rozvržení prostor, optimalizovat náklady a především precizně a včas Váš prostor zrekonstrujeme.

Zaměřujeme se především na:

Samotná realizace probíhá ve spolupráci našich interních řemeslníků s kvalitními a ověřenými externími dodavateli. Zaručujeme včasnou a kvalitní dodávku.

Přizpůsobujeme naše řešení tak, aby se v nich zohlednily veškeré požadavky našich klientů. Cílem členů našeho týmu je, abychom Vám byli spolehlivým partnerem, který pro Vás vždy najde optimální řešení.

Referenční Projekty

Praha City Center

1  2 3 4 5 6 7

 

Eska Restaurace, Ambiente, Karlin, Praha

8 9 10 11 12

 

Regus - IP Pavlova, Praha

13 14 15

 

Coface, IP Pavlova, Praha

16 17 18 19

 

Ferring, Opatov Park, Praha

20 21 22 23 24

 

Sports Direct - OC Letnany Praha, Avion Park Brno, Bory Mall Bratislava, Forum Usti Nad Labem

25 26 27 28 29

 

Central Kladno - 10 najemní jednotky

30 31 32

 

 

Zanechte tu kontakt, ozveme se Vám

(c) copyright 2016 by SEO optimalizace s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.

SEO optimalizace